Gündem

Başkan Yılmaz muhtarlarla bir araya geldi

2 Ekim 2018 . 17:23

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ekim ayı muhtarlar toplantısında mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Yılmaz muhtarlarla bir araya geldi

  Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısının Ekim ayı oturumu Aşağısoku Mahallesi Muhtarı Abdullah Aktaş’ın ev sahipliğinde Köroğlu Sofrası’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, BAİBÜ Rektörü Mustafa Alişarlı, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediyesi Meclis üyeleri, Bolu Belediyesi daire müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

  Toplantıda ilk olarak bir açılış konuşması yapan Aşağısoku Muhtarı Abdullah Aktaş, başta mahallesinde olmak üzere Bolu’ya kazandırdığı projeler ve çalışmalarından dolayı Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür etti.

  Akgül’ün ardından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Arzu İlçe tarafından ‘Anneler Üniversitede’ projesi hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

  Toplantıda daha sonra bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da, geçtiğimiz hafta Özbekistan’a gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili bilgiler verdi. Yılmaz, Bolu Belediyesi çalışmaları hakkında da muhtarlara açıklamalarda bulunarak onlardan gelen soruları yanıtladı.

  Toplantının sonunda Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından, Aşağısoku Mahallesi Muhtarı Abdullah Aktaş’e teşekkür plaketi takdim edildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.