Gündem

BOLUSPOR'A İCRA

2 Ekim 2018 . 18:38

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Boluspor Kulübü’nü stat kullanım bedelini ödemediği gerekçesiyle icraya verdi. Kulübün Spor Toto Teşkilatından gelecek 107 Bin Türk Lirasını icra yoluyla tahsil etti.

  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, düzenlediği basın toplantısında Türkiye’deki bütün kulüplerin stadyum borçları olduğunu fakat hiçbir kulübe bu konuyla ilgili icra gönderilmediğini belirterek; “ 2 aydır Boluspor’a bu tür yazılar gönderiliyor. Bu borç bir şekilde halledilirdi ama bu yol denenmeden direk Bolu’ya gelmesi gereken para Ankara’da kaldı” dedi.

  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı ve Bolu Gençlik Spor İl Müdürü Şahin Ertem arasında geçtiğimiz hafta Boluspor alt yapıda kullandığı bina ile ilgili patlak veren tartışma yeni bir boyut kazandı. Yönetim Kurulu ve Boluspor’un avukat yönetim kurulu üyesi Sinan Barut ile birlikte kameralar karşısına geçen Necip Çarıkcı tartışmayı farklı bir boyuta taşıdı. Boluspor’un altyapıda kullandığı binanın Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından tahliyesinin istenmesinin yanı sıra 2 ay önce de yine Gençlik Spor Bakanlığı’nın, Gençlik Spor İl Müdürlüğü aracılığıyla Boluspor Kulübü’ne 107 Bin Türk Lirası icra gönderdiğini belirtti.

  İcranın haksız yere Boluspor Kulübü’ne gönderildiğine belirten Necip Çarıkcı stadyumla ilgili yaşanan gelişmeleri ve icra konusunu anlattı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.