Gündem

Ak Teşkilatlar vekilleriyle buluştu

3 Ekim 2018 . 15:48

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay başkanlığındaki partililer; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen TBMM 27. Dönem 2. Yasama Yılının ilk Ak Parti grup toplantısına katıldıktan sonra, Ak Parti Bolu Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ak Teşkilatlar vekilleriyle buluştu

  27. Dönem 2. Yasama yılını 1 Ekim Pazartesi günü açan TBMM’de dün de ilk grup toplantıları gerçekleştirildi. Ak Parti grubu da dün yeni yasama yılının ilk toplantısını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilirken, Ak Parti Bolu Teşkilatları da İl Başkanı Nurettin Doğanay öncülüğünde kalabalık bir partili grubuyla Ak Parti grubu salonundaki yerlerini aldılar.

  Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grupta yaptığı konuşmayı Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile birlikte takip etti.

  Grup toplantısının ardından Doğanay ve Bolu Teşkilatı mensupları, Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ’ye hem 27. Dönem Milletvekili olmaları hem de yeni yasama yılı dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  Ziyarette bir konuşma yapan Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; “1 Ekim tarihi itibariyle bismillah diyerek yeni yasama yılını açtık. Hayırlı olmasını rabbimden diliyorum. Ak Parti’ye büyük bir medeniyet çınarının dalı gibi görüyorum ve büyük bir medeniyet hareketidir. Geldiği bir nokta var. Türkiye’ye ilişkin söylemleri, muradı, hayalleri ve beklentileri var. Türkiye’nin zorlu süreçlerden geçmesine karşılık; büyüyen, gelişen ve değişen bir Türkiye var. Yola çıkarken 3 muradımız vardı; yolsuzluk, yasaklar ve yolsuzluk la mücadele demiştik. Biz milletin efendisi değil hizmetkârıyız demiştik. Türkiye geldiği nokta itibari ile 31 milyar dolar gayri safi 850 milyar dolara yükselerek 3,7 kat büyüdü. Eğitimden sağlığa ekonomiden sosyal hayata dair gerçekten müthiş bir başarı öyküsüne adım attı ve yürüdü. Bu medeniyet hareketine şahitlik eden teşkilatlarımız vardı. İl Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız vardı. Hamdolsun şu an Türkiye iyi bir noktadadır” dedi

  Teşkilatlar tarafından yapılan ziyaretin kendisi için çok daha farklı bir anlam taşıdığını söyleyen Bolu Milletvekili Arzu Aydın, 24 Haziran seçimleri öncesine kadar İl Kadın Kolları Başkanı olarak teşkilatlarda hizmet ettiğini hatırlattı. Arzu Aydın; “Ak Parti’ye ve Bolu’ya dönük beklentilerimiz var. Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dinledik ve bütün konuşmasının içeriği yerel seçimlerdi. Yerel seçimlerle alakalı birçok mesaj verdi. İlk olarak liyakat dedi. Sonrasında kimin adamı olduğunun veya kimin tanıdığı olduğunun önemi yoktur dedi ve son olarak belirli grup ve derneklerde görev almış olmasının önemi yoktur dedi. Ak Parti’ye gönül vermiş olmanın önemli olduğunun altını çizdi. Aslında asıl altını çizmiş olduğu il başkanıyla, tüm teşkilatıyla beraber, birlik ve beraberlik ruhuyla Ak Parti’yi yine yerel seçimlerde bir kez daha zafere götüreceğinin altını çizdi. Hamdolsun bugün 2 milletvekili buradayız teşkilatımızla bir aradayız. Bu birliktelikle Bolu Belediyesi’nde mevcut bayrağımızı yine aynı yerinde tutarak belediyeye emin adımlarla yürüyeceğimize canı gönülden inanıyorum” diye konuştu.    

  Ak Parti Bolu İl Teşkilatları’ndaki birlik ve beraberliğe vurgu yapan Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay konuşmasında; “24 Haziran seçimlerinin ardından meclis, kısa bir süre çalışarak tatile girdiği için hayırlı olsun ziyaretine gelememiştik. Bugün hem grup toplantısı hem de vekillerimize hayırlı olsun ziyareti için buradayız. Bolu’muzun her sorununa hâkim ve çözüm noktasında üstün gayretleri olan, Ankara’da elimiz, ayığımız, kulağımız olan sayın vekillerime öncelikle teşekkür ediyorum. Birliğin ve beraberliğin olduğu yerde öncelikle muhabbet oluyor. Muhabbetin olduğu yerde ortaya bir sonuç çıkıyor. Biz 24 Haziran seçimlerinde çok istememize karşılık ne yazık ki meclise 3 değil, 2 vekil gönderebildik. Ama inanıyorum ki ilk seçimlerde inşallah meclise 3 tane Ak Partili vekil göndereceğiz. Rabbim böylesine güçlü birlik ve beraberliğe sahip teşkilatlara il başkanlığı yapmaya nasip ettiği için şükür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.