Gündem

Ücretsiz bilgisayarlar için başvurular devam ediyor

5 Ekim 2018 . 11:14

Bolu Belediyesi, 2018 yılında üniversitelerin 4 yıllık bölümlerine yerleşen öğrencilere ücretsiz dağıtacağı bilgisayar için başvuruları almaya devam ediyor.

Ücretsiz bilgisayarlar için başvurular devam ediyor

  Bolu Belediyesi, “Eğitime %100 Destek Projesi” kapsamında bu yıl da 4 yıllık üniversite kazanan öğrencilere hediye olarak bilgisayar dağıtacak.

  “Üniversiteyi kazanmak sizden, bilgisayarlar Bolu Belediyesi’nden!” sloganı ile yola çıkılan projenin 9. yılında dağıtılacak hediye bilgisayarlar için geçtiğimiz hafta başlayan başvurular, 31 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai bitiminde sona erecek.

  Kimler başvurabilecek?

  Bu yıl dağıtılacak bilgisayarlardan Bolu merkezde eğitim veren herhangi bir liseden mezun olduktan sonra 2018 yılında devlet üniversitelerinin 4 yıllık ve üzeri bölümlerine kayıt yaptıran tüm örgün öğretim öğrencileri ile yine özel üniversitelerin 4 yıllık ve üzeri bölümlerine yüzde 50 veya üstü burslu yerleşen tüm öğrenciler faydalanabilecek.

  Başvurular, öğrenciler veya öğrencilerin 1. derece yakınları tarafından bizzat yapılacak. Şartları uyan öğrenciler veya yakınları, başvuru için gerekli olan belgeler (Başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, lise diploması fotokopisi, 2018 yılı ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi, öğrenim belgesi veya onaylı öğrenci kimlik fotokopisi) ile 31 Ekim 2018 tarihine kadar Bolu Belediyesi giriş katında hizmet veren Bol-hizmet noktasına başvurabilirler.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.