Gündem

Başkan Yılmaz'dan on hastaya geçmiş olsun ziyareti

15 Kasım 2018 . 14:54

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta on hastayı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yılmaz'dan on hastaya geçmiş olsun ziyareti

  Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından her hafta organize edilen hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta on hastayı evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, ziyaretlerinde hastalarla yakından ilgilenerek acil şifalar diledi. Yılmaz, hasta yakınlarından da hastalarla ilgili bilgiler alarak her zaman her konuda yanlarında olduklarını ifade etti.

  Başkan Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Başkanı Şevki Erkal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Hicran Çağalı, Bolu Belediyesi Kurum Doktoru Gülsüm Öncü, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, Ak Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ve Kızılay yetkilileri de eşlik etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.