Gündem

Bolu'da belediyenin katlı otoparkındaki yangınla ilgili açıklama

22 Kasım 2018 . 13:11

Bolu Belediye Başkanlığı’ndan, belediyenin katlı otoparkının zemin katında çıkan yangın ile ilgili açıklama yapıldı.

Bolu'da belediyenin katlı otoparkındaki yangınla ilgili açıklama

  Bolu Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Pazaryeri’ni Belediye Meydanı’na bağlayan alt geçitte bulunan katlı otoparkta, bir yangın tehlikesi yaşandığı ifade edilerek, Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin otoparktaki araçları tahliyesinin ardından, İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin hızla söndürme çalışmalarına başladığı belirtildi.

  İtfaiye Müdürlüğü yetkililerinin yangının çıkış sebebi ile ilgili yaptığı ilk belirlemelere de yer verilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

  "İtfaiye Müdürlüğü yetkililerimizden alınan bilgiye göre yangının bir matbaa makinesinden kaynaklandığı sanılmaktadır. İlk belirlemelere göre olayda yangından etkilenen kimsenin bulunmadığı, herhangi bir yaralanmanın olmadığı tespit edilmiştir. Soğutma çalışmalarının devam ettiği yangın yerinde bulunan Belediyemiz arşivinin, veriler daha önce dijital ortama aktarılmış olduğundan zarar görmediği düşünülmektedir."

  Açıklamada, yapılacak tespit çalışmalarının ardından meydana gelen yangında ilgili detaylı açıklamaların yapılacağı kaydedildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.