Gündem

ŞAHİN ERTEM GÖREVİNDEN AYRILDI

3 Ocak 2019 . 13:22

Yaptığı yazışmalarla Boluspor’u icralık duruma getiren Şahin Ertem, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevinden ayrıldığını duyurdu.

ŞAHİN ERTEM GÖREVİNDEN AYRILDI

  Geçtiğimiz aylarda Boluspor’un icralık olmasına neden olan yazışmalar yaptığı iddia edilen ve Gençlik Spor Müdürlüğü Bakanlığı’ndaki yeni yapılanma nedeni ile görevden alınması beklenen Şahin Ertem, geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından konu ile ilgili duyuru yaptı. Ertem, yaptığı duyuruda görevinden ayrıldığını söyledi. Ertem, Bolu’nun yolunun her anlam açık olmasını dileyerek, “Görev sürem zarfında Bolu’muzun ve spor camiamızın ışığını daha da yükseltmek için birlikte çalıştığımız paydaşlarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, minnetlerimi sunarım.

  Görevim boyunca varlığıyla yanımda olan memleketimin güzide insanları haklarını helal ederlerse, baki kalacak hoş bir seda bırakabildimse, ne mutlu bana… Omuz omuza çalıştığım mülki idare amirlerimde, kurum personelimde, diğer kamu kurum ve kuruluşları çalışanlarında, sivil toplum örgütlerinin değerli temsilci ve üyelerinde varsa bir nebze hakkım, ana sütü gibi helali hoş olsun. Memleketim Bolu’nun yolu her anlamda açık olsun.” ifadelerine yer verdi.

  Görevden ayrılan Ertem’in yerine ise KYK İl Müdürü Şerafettin Çılkara atandı.

  • Mehul5 Ocak 2019 . 18:04

   Allah'ıma şükürler olsun kurtulduk.egosu bu kadar yüksek tepeden tepeden konuşan işçisini hor, küçük,degersiz,muhatap olmayan bir kişilikten Bolu gençlik sporda çalışan işçilerin hakkına giren en kötü şekilde sözleşme hazırlayıp çalışanının en az maaş alması için elinden geleni yapan zatı muhterem den kurtardığı için Allah'ıma şükürler olsun.varsa mutlaka var,hakkım haram zıkkım olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.