Gündem

Başkan Yılmaz'dan 7 hastaya geçmiş olsun ziyareti

3 Ocak 2019 . 16:39

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta da yedi (7) hastayı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yılmaz'dan 7 hastaya geçmiş olsun ziyareti

  Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından her hafta organize edilen hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta da yedi (7) hastayı evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastalara acil şifalar dileyerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olmadığını sordu.

  Başkan Yılmaz ayrıca Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek acil şifalar diledi.

  Bu haftaki ziyaretlerde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Başkanı Şevki Erkal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, Bolu İl Sağlık Müdür Yardımcısı Şerife Koçyiğit, BAİBÜ Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, Kızılay Şube Başkanı Muhsin Kınacı, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir de eşlik etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.