Gündem

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin: "Esnaflarımız İçin Özel Çalışmalarımız Olacak"

4 Ocak 2019 . 17:49

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Fırıncılar Odası’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında önemli açıklamalar yapan Metin, fırıncı esnafına seslenerek “Tüm esnafımızın içi rahat olsun. Yeni dönemde esnaflarımız için özel çalışmalarımız olacak. Bolu Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte tüm esnaflarımızla iyi bir diyalog kurmak istiyoruz” dedi.

  Cuma namazı çıkışı, Ak Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, İl Başkanı Nurettin Doğanay ve çok sayıda partili ile birlikte Fırıncılar Odası’nı ziyaret eden Fatih Metin, fırıncı esnafının sorunlarını dinledi. Mevcut problemlerin ve çözümlerinin masaya yatırıldığı ziyaret sırasında, Metin, esnaflar özel çalışmalar yapacaklarını dile getirerek, “Bugün de sizlerle birlikteyiz. İnşallah sizlerle bu sektörle alakalı varsa sorunları konuşmak, sektöre nasıl yardımcı olabiliriz onları bugün konuşma istiyoruz” ifadelerini kullandı.

  Günlerdir sokakta Bolu halkının nabzını tuttuğunu belirten Fatih Metin, Vatandaşımızın, esnafımızın liderimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti’ye güveni devam ediyor. İnşallah biz de Cumhurbaşkanımızdan, hükümetimizden aldığımız güçle Bolu’ya yeni dönemde önemli hizmetler yapmak istiyoruz.  Bütün esnafımızın içi rahat olsun. Yeni dönemde esnaflarımız için özel çalışmalarımız olacak. Bolu Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte esnaflarımızla iyi bir diyalog kurmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.