Gündem

BOLU VALİSİ AHMET ÜMİT KONAKLAMA YERLERİNİ İNCELEDİ

8 Ocak 2019 . 11:15

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Karacasu Beldesinde bulunan Gazelle Resort&Spa ile ilimizin güzide turistik merkezlerinden Abant Tabiat Parkı’nda hizmet veren otelleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

BOLU VALİSİ AHMET ÜMİT KONAKLAMA YERLERİNİ İNCELEDİ

  İlk olarak Karacasu Beldesi’nde hizmet veren Gazelle Resort&Spa’yı ziyaret eden Vali Ümit, İşletme Sahibi Halit Ergül ile Otel Müdürü Ahmet Demir’den otel hakkında bilgiler aldı.

  Otelin fiziki durumu ve doluluk oranı hakkında Vali Ahmet Ümit’e bilgiler veren İşletme Sahibi Halit Ergül, “Otelimiz Doğa dostu, çevreye duyarlı oteller kategorisinde "Yeşil Beş Yıldız" almıştır. Ayrıca diğer otellerimizden farklı olarak doğal yaşam alanlarımız ve bu alanlarımızda çeşitli canlılarımız da bulunmaktadır” dedi.

  Daha sonra Abant Tabiat Parkı’nda hizmet veren Abant Place Otel’de incelemelerde bulunan Vali Ahmet Ümit, burada da Otel Müdürü Murat Acar'dan otelin fiziki durumu ve doluluk oranı hakkında bilgiler aldı.

  Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Bolu Valisi Ahmet Ümit, doğasıyla ünlü Bolu’nun mutlaka görülmesi gereken bir il olduğunun altını çizerek “Bolu’ya gelen tatilcilerimizi ağırlayan beş yıldızlı ve yıldızlı otellerimizin yetkililerine ve çalışanlarına Bolu’nun tanıtımına yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, işlerinde başarılar diliyorum” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.