Gündem

FATİH METİN BASIN EMEKÇİLERİNİ UNUTMADI

10 Ocak 2019 . 10:51

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “Bolu kamuoyunu ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla bilgilendiren tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, zorlu vazifelerinde başarılar dilerim” dedi.

FATİH METİN BASIN EMEKÇİLERİNİ UNUTMADI

  Metin, yazılı mesajında şu ifadeleri kullandı:

  “Basın mensupları, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkımızın haber alma özgürlüğünün ve hakkının yerine getirilmesi noktasında gecesini gündüzüne katarak çalışan, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, vatandaş ile yönetim arasında köprü vazifesi gören fedakâr kişilerdir. Özellikle kamuoyunun doğru ve zamanında bilgilendirilmesinde basın mensuplarına çok büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. 

  Bu kapsamda şehrimizdeki gelişmeleri doğru şekilde algılayıp yorumlayarak halkın bilgilendirilmesinde yerel gazetelerin de etkin bir rolü bulunmaktadır. Bununla birlikte gerek yerel yönetimlerin, gerekse hükümetimizin çalışmaları ve politikalarının kamuoyuna doğru anlatılması noktasında da yerel basının büyük katkıları olmaktadır. 

  Bu duygu ve düşünceler ile Bolu kamuoyunu ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla bilgilendiren tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, zorlu vazifelerinde başarılar dilerim.”

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.