Gündem

Fatih Metin net konuştu: "Gölcük Bolulularındır, Boluluların kalacaktır!"

10 Ocak 2019 . 10:58

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, inşa edilen bungalov evlerle ülke gündemine oturan Gölcük Tabiat Parkı hakkında açıklama yaptı. Metin, Bolu’nun en önemli doğal güzellikleri arasında yer alan Gölcük Tabiat Parkı hakkında, kısa ama net konuştu.

Fatih Metin net konuştu: "Gölcük Bolulularındır, Boluluların kalacaktır!"

  Basın mensuplarının konu hakkında görüşünü sordukları Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Gölcük’ün önemli bir değer olduğunu belirterek, “Ekibim konuyu detaylı bir şekilde araştırıyor. Allah’ın bize lütfettiği böyle doğal güzellikleri korumamız en asli görevimizdir. Konu hakkında şimdilik şunu net biçimde söyleyebilirim; Gölcük Bolulularındır ve Boluluların kalacaktır” ifadelerini kullandı.  

  • smailHakkYlmaz10 Ocak 2019 . 19:52

   Ne demek yani şimdi bu? "Gölcük'teki o rezilliği durduracağız" mı demek, yoksa "Ver mehteri, doğa talanına devam" mı? "Talanı durduracağız" demek çok mu zor. Niyeti gerçekten bu ise, iki kelimeyi yan yana getiremiyor mu? İki kelimeyi bile yan yana getiremeyen birine niye Bolu'yu teslim edelim o zaman. Yok, niyet "seçime kadar kıvırtayım, sonra beraber talan ederiz" ise bunu da açıkça söylesin ki yine "hadi oradan, başka kapıya" diyelim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.