Gündem

Fatih Metin'den Erpiliç'e ziyaret

11 Ocak 2019 . 11:58

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Erpiliç entegre üretim tesisini ziyaret etti. Beyaz et devinde tüm birimleri dolaşan Metin, çalışanlara Bolu için düşündüğü projelerden bahsederek destek istedi.

  31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, beyaz et devi Erpiliç’in Doğancı Köyü mevkiindeki entegre üretim tesisini ziyaret etti.

  Erpiliç ziyaretinde yönetim kurulu başkanı Ali Ericek, başkan yardımcıları Mustafa Ericek ve Süleyman Öztürk tarafından karşılanan Fatih Metin, kendisine eşlik eden şirket yöneticileri ve partililerle birlikte entegre üretim tesisinin idari birimlerini ve kesimhane bölümünü dolaşarak çalışanlarla sohbet etti.

  Çalışanlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adayı olduğunu belirten Metin, beyaz et sektörünün öncülerinden Erpiliç’in çalışanlarına Bolu için planlanan ve stratejik öneme sahip konular hakkında açıklamalar yaptı.  Bolu için yapılacak tüm projeleri gerçekleştirmek için herkesten destek isteyen Metin, tüm konulara açıklık getirdikten sonra kesimhane içerisindeki yemekhaneye geçerek çalışanlarla birlikte tabldotta öğle yemeği yedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.