Gündem

Fatih Metin'den anlamlı ziyaret

11 Ocak 2019 . 12:52

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, büyük hayırsever İzzet Baysal’ın anıt mezarına ziyarette bulundu. Bolu’nun babası İzzet Baysal’ın mezarına karanfil bırakarak dua eden Metin, ardından İzzet Baysal Vakfı’nı ziyaret etti. Vakıf yöneticilerine bugüne kadar vakfın her zaman emrinde olduğunu ileten Metin, “İnşallah 31 Mart’ta halkımızdan Bolu Belediye Başkanı yetkisini alırsak, vakfımızın yapacağı her türlü hizmet ve faaliyette yine Bolu Belediyesi olarak üzerimize düşen ne ise gereğini yerine getireceğiz” dedi.

  Seçim çalışmalarına önce İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’ı İstanbul’da ziyaret ederek anlamlı bir başlangıç yapan Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, bugün de büyük hayırsever İzzet Baysal’ın anıt mezarını ziyaret etti. Gölköy yerleşkesi içindeki karla kaplı anıt mezara kırmızı karanfil bırakan ve ardından dua eden Ak Parti adayı Fatih Metin, daha sonra İzzet Baysal Vakfı’nın üniversitedeki irtibat bürosuna geçti.

  Burada vakfın yönetim kurulu üyeleri ve genel sekreteri ile bir araya gelen Fatih Metin, İzzet Baysal Vakfı’nın, merhum İzzet Baysal tarafından Bolululara emanet edilen bir vakıf olduğunu anımsatarak, “Bugüne kadar vakfımızın her zaman emrinde olduk. İnşallah 31 Mart’ta halkımızdan Bolu Belediye Başkanı yetkisini alırsak, vakfımızın yapacağı her türlü hizmet ve faaliyette yine Bolu Belediyesi olarak üzerimize düşen ne ise gereğini yerine getireceğiz” dedi.

  İzzet Baysal Vakfı tarafından yapılan hizmetlerin vali, belediye başkanı diğer yetkililerle yapılan teşviki mesai sonucu hayata geçirildiğini vurgulayan vakfın genel sekreteri Mustafa Yaman da, Fatih Metin’e teşekkür ederek, “Sizler vakfımızı yakinen tanıyorsunuz. İnşallah Allah sizlere bu makamları nasip ederse, karşılıklı diyaloglarla bu işleri çok iyi götüreceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

  Vakfın yöneticilerinden olan Bolu Belediyesi eski başkanı Necdet Gören de seçilecek belediye başkanının vakfın doğal üyesi olacağını belirterek, seçilecek belediye başkanı ile Bolu’ya beraber hizmet edeceklerini kaydetti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.