Gündem

Fatih Metin'den Bolu halkına söz: "Kent Konseyi'nin ruhuna yakışır bir belediye başkanlığı yapacağım"

31 Ocak 2019 . 17:05

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu Kent Konseyi’nin genel kurulunda konuştu. Metin, “Ben, sen, o yok. Biz varız! Rabbim nasip eder de Bolu halkımız tercih ederse bu yetkiyi aldıktan sonra Kent Konseyi’nin ruhuna yakışır bir belediye başkanlığı yapacağım. Bolu halkına bunun sözünü veriyorum.” dedi.

  Bolu Kent Konseyi’nin Bilgilendirme Genel Kurul Toplantısı’na katılan Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu halkına seçilmesi halinde Bolu Kent Konseyi’nin ruhuna yakışır bir belediye başkanlığı yapacağının sözünü verdi. 

  GENEL KURUL ÖNÜNDE TÜM BOLU HALKINA SÖZ VERDİ

  Genel kurulda katılımcılara hitap eden Metin, seçilmesi halinde Bolu Kent Konseyi başta olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşları ile sıkı işbirliği yapacaklarını açıklayarak, “Kent Konseyi ile sıkı bir iş birliği yapacağız. ‘Ben, sen, o yok. Biz varız!’ Rabbim nasip eder de Bolu halkımız tercih ederse bu yetkiyi aldıktan sonra Kent Konseyi’nin ruhuna yakışır bir belediye başkanlığı yapacağım. Bolu halkına bunun sözünü veriyorum.” dedi.

  “ÇOK HUMMALI BİR DÖNEM YAŞAYACAĞIZ”

  Benimsediği yönetim anlayışı ile ilgili genel kurulu bilgilendiren Metin, “Belediyeyi kazandığımızda yönetim anlayışımızı ‘katılımcı’ ve ‘yenilikçi’ anlayış üzerine inşa edeceğiz. O nedenle Kent Konseyi’mizle hem de sivil toplum kuruluşlarımızla çok hummalı bir dönem yaşayacağımızdan emin olabilirsiniz. Katılımcılığı gerçekten çok önemsiyorum. Yine gençlerimizin, kadınlarımızın belediye meclisinde ve yönetimde yer aldığı ve söz sahibi olduğu bir dönem olacak. Yine engellileri temsilen bir engelli kardeşimizi de belediye meclis listemizde yer alacak. Bolu’yu kucaklayan bir yapıyı oluşturacağız.” diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.