Gündem

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin: "Bolu'nun her meselesi Bolu Belediyesi'nin meselesidir"

1 Şubat 2019 . 17:14

Bolu’nun her meselesini Bolu Belediyesi’nin meselesi olarak gördüğünü beliren Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “Bolu Belediyesi olarak İl Özel İdaresi ile sıkı iş birliğini önümüzdeki dönemde tesis etmek istiyoruz. İnşallah güzel iş birlikleriyle hizmetleri çoğalttığımız güzel bir dönemi hep birlikte yaşayacağız” dedi.

  Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçim çalışmalarını Bolu İl Özel İdaresi’ni ziyaret ederek sürdürdü. 

  İl Özel İdaresi’nde İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ve Genel Sekreter Sırrı Köstereli tarafından karşılanan Fatih Metin, tüm birimleri dolaşarak kurum personellerinden destek ve dualarını istedi.

  Çalışanlardan yoğun ilgi ve destek gördüğü ziyaretlerde Bolu İl Özel İdaresi'nin güzel bir özelliği olduğunu söyleyen Metin, “Çok kurumsal bir yapı, çok hoşuma gidiyor. Yani hizmetler noktasında köylerimize hizmet götüren, köylerimizin sorunlarına eğilen bir yapınız var.” dedi. 

  İl Genel Meclisi’nce alınan kararlar doğrultusunda köylere önemli hizmetler götürüldüğünü, Köydes projesi sayesinde ise susuz, yolsuz, kanalizasyonsuz köy bırakmama hedeflerini büyük ölçüde yakaladıklarını belirten Metin, “Bazı köylerde zaman zaman problemler yaşansa da, artık kanalizasyonun, yol probleminin ve su probleminin büyük ölçüde halledildiği bir Bolu'da yaşıyoruz. Bunlarda sizin büyük çabası, özverisi, gayreti ile oldu. Ondan dolayı Yaşar Yüceer Başkanımız'ın şahsında ve İl Genel Meclis Üyelerimiz'e Sırrı Bey'in şahsında da özel idare çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Sayın valimiz sağ olsun.” diye konuştu.

  Metin ayrıca, Bolu Belediyesi ile İl Özel İdaresi’nin hedeflerinin aynı olduğunu da söyleyerek, “İnşallah Bolu Belediyesi olarak İl Özel İdaresi ile sıkı iş birliğini önümüzdeki dönemde tesis etmek istiyoruz. Çünkü netice itibariyle benim her zaman söylediğim bir söz vardır; Bolu’nun her meselesi Bolu Belediyesi’nin meselesidir. Onun için köyüne varıncaya kadar inşallah Bolu Belediyesi her konuda İl Özel İdaresi’ne destek olacak, güzel iş birlikleriyle hizmetleri çoğalttığımız güzel bir dönemi hep birlikte yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.