Gündem

EMİTT FUARI'NIN GÖZDESİ BOLU OLDU

2 Şubat 2019 . 11:24

İstanbul’da düzenlenen 23. Uluslararası EMİTT Turizm Fuarı'nda açılan Bolu stantları katılımcılardan büyük ilgi gördü. Bolu Valisi Ahmet Ümit’in de katıldığı fuarda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bolu standını gezerek bilgiler aldı.

EMİTT FUARI'NIN GÖZDESİ BOLU OLDU

  MARKA’nın desteği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından açılan Bolu standı, katılımcıların ilgi odağı oldu.

  İstanbul’da başlayan 23. Uluslararası EMİTT fuarında açılan Bolu standında güzelliklerinin anlatıldığı, tarihi ve turistik değerlerinin yer aldığı broşürler ziyaretçilere verildi.

  Bolu Valisi Ahmet Ümit’in katıldığı açılış programında Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy da Bolu standını ziyaret etti. Bakan Ersoy’un Bolu standını ziyaretinde, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu’nun güzelliklerini ve turizm potansiyelini bizzat Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’a anlattı.

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u Bolu’ya davet eden Vali Ümit, Bolu standına gelen valiler, bürokratlar ve misafirler ile de yakından ilgilendi.

  Vali Ümit, 23. Uluslararası EMİTT fuarında ayrıca diğer illerin stantlarını da gezdi.

  Fuar ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Vali Ümit, “3 gün boyunca devam edecek olan dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan EMİTT fuarında Bolumuzu en güzel şekilde tanıtmaya çalışıyoruz. Bolu gerek doğal güzellikleri, gerekse tarihi mekânları ile dünyada adeta bir cennet konumunda. Burada Bolu standımıza misafirlerin teveccühü bizleri de mutlu etti. Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u da standımızda ağırlama fırsatı bulduk ve kendilerini Bolu’ya davet ettik. Bolu’yu en büyük turizm şehirleri arasında katabilmek için çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.