Gündem

İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ'NDE ÜÇÜ BİR ARADA

5 Şubat 2019 . 11:43

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi aldığı sertifikalar ile Türkiye’de adından söz ettiriyor.

İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ'NDE ÜÇÜ BİR ARADA

  İzzet Baysal Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi’nde annelere, anne adaylarına, lohusalara, babalara, hasta yakınlarına, bebeklere ve çocuklara verilen ayrıcalıklı hizmetler gözden kaçmıyor. Verilen nitelikli hizmetlerin karşılığı olarak geçtiğimiz günlerde “Anne Dostu Hastane", "Bebek Dostu Hastane" unvanlarını alan İzzet Baysal Devlet Hastanesi şimdi de "Bebek Dostu Yenidoğan Yoğun Bakım” sertifikasını da alarak bu üç sertifikaya da sahip Türkiye’deki 6 hastaneden biri oldu. 

  Ülkede kendi alanında bu üç sertifikaya da birden sahip olan sadece 6 hastane olduğunu ve bunlardan birinin de bu sayede Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi olduğunu vurgulayan Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından “Rahmetli İzzet Baysal'ın ilk emaneti olan İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk ünitemiz; "Anne Dostu Hastane", "Bebek Dostu Hastane" unvanlarından sonra "Bebek Dostu Yenidoğan Yoğun Bakım" sertifikasını da almaya hak kazanarak bu alanda her üç sertifikaya da sahip Türkiye'deki 6 hastaneden biri oldu. Değerli ekibimizi kıymetli çalışmalarından dolayı kutluyorum.” diyerek paylaşım yaptı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.