Gündem

FATİH METİN'DEN 18. MADDE VE TARIM ARAZİLERİ AÇIKLAMASI

22 Şubat 2019 . 13:48

Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, 18. madde uygulamalarında mağdur olan vatandaşların www.fatihmetin.net adresindeki “imar uygulamaları sorun bildirim sistemi”nden şikâyetlerini iletmelerini isteyerek, “Gerekli değerlendirmeleri yapacağız ve inşallah seçimden sonra bu sorunlarla alakalı meseleleri tek tek çözüme kavuşturacağız” dedi. Metin ayrıca, yeni dönemde bir metrekare tarım arazisinin dahi imara açılmayacağını duyurdu.

  Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, 18. madde uygulamaları ve tarım arazileri konusunda önemli açıklamalarda bulundu. 

  “BİR METREKARE TARIM ARAZİSİ İMARA AÇILMAYACAK”

  Cumhuriyet Caddesi’nde konuşan Metin, halktan gelen her türlü talep ve şikâyetleri dikkate aldıklarını dile getirerek, “Tarım arazisi fazla olan bölgelerimizde tarım arazileri ile ilgili hassasiyetin farkındayız. O nedenle yeni dönemde bir metrekare tarım arazisi imara açılmayacak.” dedi.

  “18. MADDE İLE İLGİLİ TALEPLERİ ALMAYA BAŞLADIK”

  18. maddede uygulamaları hakkında da bazı şikâyetler aldıklarını dile getiren Metin, vatandaşlara çağrıda bulunarak, “18. maddeden dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini de şimdiden almaya başladık. Şayet 18. madde mağduru olan vatandaşlarımız varsa www.fatihmetin.net adresindeki “imar uygulamaları sorun bildirim sistemi”nden bizlere bildirsinler. Gerekli değerlendirmeleri yapacağız ve inşallah seçimden sonra bu sorunlarla alakalı tek tek meseleleri çözüme kavuşturacağız.” diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.