Gündem

"Bolu Belediyesi'ne yük olacak bir projemiz yok"

27 Şubat 2019 . 13:39

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, projeleri hakkında konuştu. Metin, Gentaş A.Ş ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Bolu Belediyesi’ne yük olacak bir projemiz yok. Hepsi elle tutulur, somut ve uygulanabilir projelerdir. Kaynağı da bellidir” dedi.

  Cumhur İttifakı’nın ortak adayı olan Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Mudurnu yolunda bulunan Gentaş A.Ş üretim fabrikasını ziyaret etti. 

  Metin, Milletvekili Arzu Aydın ile ittifak kapsamında lehine adaylıktan çekilen MHP’li İbrahim Doğan ve Ak Parti-MHP teşkilatlarının eşlik ettiği fabrika ziyaretinde işçilere projelerini anlatarak destek ve dualarını aldı.

  “PROJELERİMİZİN HEPSİ ELLE TUTULUR, SOMUT VE UYGULANABİLİR PROJELER”

  Fabrika yemekhanesinde bir araya geldiği Gentaş çalışanlarına proje kitapçığı üzerinden 30 mega projesini anlatan Metin, tüm projelerinin ‘somut’ ve ‘uygulanabilir’ projeler olduğunu, ayrıca belediye bütçesine ek bir yük getirmeyeceğini söyledi. Metin, “Bolu Belediyesi’ne yük olacak bir projemiz yok. Hepsi elle tutulur, somut ve uygulanabilir projelerdir. Kaynağı da bellidir.” dedi.

  “BOLU KAZANSIN”

  Ak Parti hükümetinin gücünü her zaman arkasında hissettiğini söyleyen Metin, ayrıca destek için Bolu’ya gelen iki bakanın verdiği müjdelere değinerek “İstiyoruz ki kazanan Bolu olsun. Takdir Bolu halkınındır.” diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.