Gündem

Zuhal Toker Işın: "Bu seçimi kazanacağız"

1 Mart 2019 . 11:08

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu İl Kadın Kolları üyeleri 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına hız verdi. Kadın Kolları üyeleri mahalle mahalle gezip destek istiyor.

Zuhal Toker Işın: "Bu seçimi kazanacağız"

  31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sahada hızlandıran Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu İl Kadın Kolları üyeleri çalmadık kapı bırakmıyor. CHP İl Kadın Kolları Başkan Zuhal Toker Işın ve Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahin öncülüğünde ekim ayından itibaren çalışmalarına başlayan CHP İl Kadın Kolları Üyeleri bugüne kadar Çıkınlar, Kültür, Sümer, Tepecik Mahalleleri’nde çalışmalar yaptıklarını söylediler.

  Özverili bir şekilde her zaman sahada olduklarını ifade eden İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, seçim çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada,  “Dört haftadır Sağlık Mahallesi’ndeyiz. Halkımızı dinliyoruz, onların sesi olup sorunlarını, isteklerini Belediye Başkan Adayımız Tanju Özcan Bey’e iletiyoruz. Böylece mahallelerin sorunlarını önceden tespit etmiş oluyoruz” dedi.

  “BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

  “Ekip olarak son derece verimli bir çalışma yapıyoruz” diyen Işın ayrıca, kadın gücü olmadan başarının elde edilemeyeceğini belirterek, “Bizlerle çalışmak isteyen tüm gönüllüleri aramızda görmekten mutlu oluruz. Çıkınlar, Kültür, Sümer, Tepecik Mahalleleri’nde çalmadık kapı bırakmadık ve diğer mahallelerde de yerel seçim ziyaretlerimize devam edeceğiz. Gördüğümüz sıcak ilgi bizlere doping oluyor. Biz güvendik, inandık, bu seçimi kazanacağız” diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.