Gündem

Dörtdivanlılarla tarihi buluşma: Cumhur İttifakı'na Dörtdivanlılardan büyük destek!

5 Mart 2019 . 13:31

Dörtdivanlılar, Cumhur İttifakı’na destek vermek üzere Köroğlu Sofrası’nda bir araya geldi.

  31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Bolu şehir merkezinde yaşayan Dörtdivanlılar, Cumhur İttifakı’na destek için “Dörtdivanlılar Cumhur İttifakı ile Buluşuyor” etkinliğinde düzenledi. 

  CUMHUR İTTİFAKI TAM KADRO KATILDI

  Köroğlu Sofrası’nda gerçekleşen etkinliğe yüzlerce Dörtdivanlının yanı sıra Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ile adaylıktan çekilen MHP’li İbrahim Doğan, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül ve Ak Parti ve MHP’liler katıldı.

  DÖRTİVAN HER ZAMAN AK PARTİ’YE SAHİP ÇIKMIŞTIR

  Büyük coşkuya sahne olan etkinlikte Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Dörtdivanlılara hitap ederek Dörtdivan’ın her zaman Ak Parti’ye sahip çıktığını, son seçimlerde de rekor destek verdiğini söyledi.

  PROJELERİMİZİN KAYNAĞI BELLİ

  Dörtdivanlılara verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Metin, ardından 30 mega projesini tek tek anlattı. Gönle değen hayata değer katan projeleri olduğunu ve Bolu’da yaşayan herkesin en az bir projede kendisini bulacağını söyleyen Metin, ayrıca projeleri için ‘somut’ ve ‘uygulanabilir’ projeler olduğunu ve kaynak problemlerinin olmadığını açıkladı.

  YAPTIKLARINI TEK TEK ANLATTI

  Metin, daha sonra İl başkanlığı, milletvekilliği ve bakan yardımcılığı döneminde Bolu’ya kazandırdıklarından da bahsederek; doğalgaz, Karadere suları, yeni adliye sarayı, Gümrük Müdürlüğü’nün açılması ve valilik binasının restorasyonu başta olmak üzere eğitimden sağlığa, spordan toplu konut projelerine kadar birçok projede emeği ve alın teri olduğunu dile getirdi. Metin’in barkovizyon eşliğinde anlattıklarını Dörtdivanlılar da dikkatle dinleyerek alkışlarla destek verdi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.