Gündem

İyi Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Orhan Ünaldı'nın Seçim İrtibat Bürosu açıldı

17 Mart 2019 . 15:28

31 Mart yerel seçimleri için Bolu il merkezi ve ilçelerdeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren İyi Parti Bolu teşkilatı, Gerede ilçesinde Millet İttifakı kapsamında İyi Parti Belediye Başkanı Adayı Orhan Ünaldı’nın seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

İyi Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Orhan Ünaldı'nın Seçim İrtibat Bürosu açıldı

  Açılışa, Bolu İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Merkez İlçe başkanı Murat Güler, il ve ilçe teşkilatları, meclis üyeleri, çok sayıda partili ve Geredeli vatandaşlar ile Millet İttifakı Bolu Belediye başkan adayı Tanju Özcan katıldı.

  Açılışta yaptığı konuşmada Orhan Ünaldı, Gerede’de yapılması planlanan hal otoparkı, kent yaşam merkezi, Gölpark, teleferik, Esentepe Otel ve mesire alanı gibi projelerini anlattı. Daha sonra söz alan Tanju Özcan, “Gerede maalesef bugüne kadar hak ettiği kalkınmayı ve şehirciliği gerçekleştirememiştir. Biz Gerede’yi Bolumuzdan ayrı tutamayız. 31 Mart’ta Bolu Belediye Başkanı seçilirsem Gerede’nin kalkınması ve şehirleşmesi için bütün gayretimi sarf edeceğim” dedi.  

  Yapılan açılışı müteakip, belediye başkan adayı nezaretinde ilçede partililerle beraber, esnaf ziyaretleri yapıldı ve yoğun ilgiyle karşılaşıldı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.