Gündem

HASAN UZUNOĞLU'NUN VEDA MESAJI

1 Nisan 2019 . 14:46

Belediye başkanlığı yaptığı Dörtdivan’da Hamza Efe’nin belediye başkanı olmasının ardından bir veda mesajı yayımlayan Hasan Uzunoğlu, Dörtdivan halkına teşekkür etti.

HASAN UZUNOĞLU'NUN VEDA MESAJI

  Uzunoğlu, yayımladığı veda mesajında şu ifadelere yer verdi:

  “Değerli Hemşerilerimiz, Dörtdivanımızın güzel insanları!

  Refah Partisi ile başlayan ve Ak Parti ile devam eden siyasi kariyerim boyunca sizlerin desteğiyle iki dönem yani on yıl İl Genel Meclis Üyeliği, bir dönem de belediye başkanlığı yaptım. Bu süre boyunca kendi bilgim tecrübem ve sizlerin destekleriyle elimden geldiğince Dörtdivan’a hizmet etmeye gayret ettim.

  Demokraside seçmenlerin iradesi her şeyden üstündür. Belli dönemlerde yapılan seçimler seçmenlere kendilerini yönetenlere hesap sorma, tercihlerini gözden geçirme fırsatı verir. Demokrasinin bir gereği olarak yeni bir seçim yapıldı ve seçmen belediye başkanını değiştirmeyi tercih etti ve Hamza Efe kardeşimize teveccüh etti.

  On beş yıl boyunca sizlerin oylarıyla her hizmete gelişimizde sizlere nasıl teşekkür etmişsem, bu seçimde de sizlerin oylarıyla göreve veda ederken sizlere teşekkür etmeyi kendime borç biliyorum. Sizlere veda ederken görev sürem boyunca istemeyerek de olsa gönlünü kırdığım her kim varsa helallik istiyorum. Ben şahsım olarak herkese hakkımı helal ediyorum.

  Bu bağlamda Dörtdivan Belediye Başkanı seçilen Hamza Efe kardeşime başarılar dilerken, tüm hemşerilerime esenlikler temenni ediyorum. Hoşça kalın.”

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.