Gündem

İYİ PARTİ BOLU İL TEŞKİLATLARINDAN ANKARA ÇIKARMASI

1 Mayıs 2019 . 15:45

İyi Parti Bolu İl teşkilatları, Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Özcan ile birlikte İl, İlçe ve Gençlik kollarından oluşan 60 kişilik bir grupla Ankara’da TBMM ‘deki İyi Parti grup toplantısına katıldı.

İYİ PARTİ BOLU İL TEŞKİLATLARINDAN ANKARA ÇIKARMASI

  Yerel seçimlerden sonraki ilk grup toplantısında Genel Başkan Meral Akşener’i dinleyen İyi Partililer, grup toplantısından sonra Meclisteki İyi Parti toplantı odasında Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ile 1 saat civarında sohbet ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Bolu’daki seçimlerde Millet İttifakı olarak alınan sonuçtan memnun olduklarını ifade etti.

  Meclisteki faaliyetlerini tamamlayan İyi Partililer, Türkiye Cumhuriyetimiz’ in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıtkabir’deki kabrini ziyaret etti. Anıtkabir’de uzun süre kalan partililer, müzeler dâhil bütün birimleri ziyaret etti.

  Anıtkabir ziyaretini müteakiben İyi Parti Genel Merkeze geçen partililer, Genel Merkezde Genel Başkan Meral Akşener ile görüşme yaptı. Meral Akşener, teşkilatların Bolu’daki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, İyi Parti’nin gelecekte iktidara gelecek güçte olduğunu ve saygı, sevgi ile milletin kucaklanmaya devam edileceğini ifade etti.

  Ankara turunu tamamlayan İyi Partililer, geç vakitte Bolu’ya döndü.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.