Gündem

Bolu Valisi Ahmet Ümit: "İnsanlarımızın hizmetinde olmak bir ayrıcalıktır"

4 Mayıs 2019 . 13:12

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu’da görev yapan tüm kurum ve birim müdürleriyle bir araya gelerek, kamu hizmetlerinin daha hızlı ve daha etkin bir şekilde yerine getirilmesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verilebilmesi gibi konularda istişarelerde bulundu. Kurumların görev ve sorumluluklarını hatırlattı.

Bolu Valisi Ahmet Ümit: "İnsanlarımızın hizmetinde olmak bir ayrıcalıktır"

  Bolu Küçük Kaplıca Tesisleri’nde kurum ve birim müdürleriyle bir toplantı yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit, tüm kurumlarla birlikte mesai harcadıklarını belirterek, her kurumun ya da her birimin kendisini Türkiye’nin en iyi kurumu ya da birimi yapmayı hedeflemesi gerektiğini kaydetti.

  “BİZ İNSANLARIMIZIN DERTLERİNİ DİNDİRMEK İÇİN VARIZ”

  Hizmeti en iyi yapmanın, vatandaşa en iyi hizmeti vermenin peşinde olduklarını dile getiren Bolu Valisi Ahmet Ümit, kurum müdürlerine “Bizler bir ekibiz, takımız” diye hitap ederken, “İnsanlarımızın hizmetinde olmak bir ayrıcalıktır. Biz insanlarımızın dertlerini dindirmek için varız. Her kurum bunun bilincinde olarak hareket etmeli. Vatandaşımızın gönlünü ve güvenini kazanmak en önemli hedeflerimiz arasında yer almalı.

  Bu kapsamda her il müdürünün temelde 3 görevi vardır:

  1- Vatandaşımızın gönlünü ve güvenini kazanmak

  2- Görevini en güzel ve en kaliteli bir şekilde yerine getirmek ve güvenirliliğini geliştirmek

  3- Personelini yönetmek ve verimli çalışmalarını sağlamaktır” dedi.

  Daha iyi hizmet verebilmek için hızlı hareket etmenin, işlemleri zamanında tamamlamanın son derece önemli olduğunun da altını çizen Vali Ümit, yapılacak iş ve işlemlerde estetiği ve kaliteyi yansıtarak hizmet etmenin önemine değindi.

  Kurum ve birim müdürlerinin de sorular sorarak istişarelerde bulunduğu toplantının önümüzdeki aylarda da devam edeceğini ileten Vali Ümit, toplantıya katılanlara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.