Gündem

Vali Ümit iftar sofrasında huzurevi sakinleriyle buluştu

10 Mayıs 2019 . 12:47

Bolu Valisi Ahmet Ümit, ramazanın 4. gününde eşi Şengül Ümit ile birlikte İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’nde yaşlılarımızla birlikte orucunu açtı. İftar öncesi huzurevi sakinlerine hediyelerini vererek, annelerin Anneler Günlerini kutladı.

Vali Ümit iftar sofrasında huzurevi sakinleriyle buluştu

  İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’nde düzenlenen iftar yemeği öncesi Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit huzurevi sakinlerinin bulunduğu masaları tek tek dolaşarak hem hâl ve hatırlarını sordu, hem de kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

  Ziyarette ayrıca Vali Ümit ve eşi Şengül Ümit, 12 Mayıs Pazar gününün Anneler Gününe denk gelmesi münasebetiyle, huzurevinde kalan annelerimizin Anneler Günü şimdiden kutlayarak, onlara çeşitli hediyeler verdi.

  İftar programı öncesi konuşan Bolu Valisi Ahmet Ümit, huzurevi sakinlerine, kendilerine sofralarında yer ayırdıkları için teşekkür ederek, “Bizleri her zaman olduğu gibi candan karşıladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Sizler burada devletimizin şefkatli kollarında kutlu misafirlerimizsiniz. Sizler toplumumuzun bereketlerisiniz. Sizlerden temennimiz devletimizden hayır dualarınızı esirgememenizdir. Bu vesile ile mübarek ramazan ayınızı kutluyor, sağlık ve sıhhat içinde nice bayramlara ulaşmanızı Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

  Vali Ümit ayrıca huzurevinde kalan tüm annelerin de Anneler Gününü kutladı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.