Gündem

İYİ PARTİ, SİVİL TOPLUM KURULUŞU YÖNETİCİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

10 Mayıs 2019 . 13:00

İyi Parti Bolu teşkilatı; Bolu Belediye Meclis üyeleri, genel merkezden gelen misafirleri Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Ersagun Yücel, Mersin Milletvekili Hakan Sıdalı, GİK üyeleri Fuat geçen, Bircan Akyıldız, Sinem Uludamar ve Bolu’da bulunan 30 civarında sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.

İYİ PARTİ, SİVİL TOPLUM KURULUŞU YÖNETİCİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

  İftar yemeği sonrasında, Bolu’muzun ve ülkemizin problemleri ve bunlara çözüm yolları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda düşüncelerini ifade eden sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin görüşlerini dinleyen İyi Parti genel merkez yöneticileri gerekli notları alarak, problemlerin çözümü noktasında Ankara odaklı her türlü girişimlerin yapılacağını ve çözüm yollarının bulunmaya çalışılacağı ifade etti. Genel merkez yöneticileri, Yerel seçimlerde Millet İttifakı olarak Bolu’da sağlanan başarı ile ilgili olarak İyi Parti teşkilatlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve Bolu halkına teşekkür etti. Milletten alınan yetkinin doğru ve iyi kullanılması konusunda milletimizin tamamının kucaklanması ve hizmetlerin en verimli şekilde bütün millete eşit ve adil verilmesi gerektiğini belirtti.

  İyi Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş da, Bolu halkının kendilerine verdiği yetkiyi en iyi şekilde kullanacaklarını, gerçekten gelişmiş ve yaşanılabilir bir Bolu için canla başla çalışacaklarını, milletimizin beş yıl sonunda değişmiş ve gelişmiş bir Bolu’yu göreceklerini ifade etti. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.