Gündem

"Genelevde çalışmak üzere kalifiye eleman aranıyor"

31 Mayıs 2019 . 13:14

Bolu Bakış sosyal medya hesabından duyurulan habere göre BAİBÜ'de okuyan üniversite öğrencileri Aşağısoku Mahallesi'nde ikamet ettikleri dairenin apartman girişine komşularına tepki olarak bir yazı astılar. Apartman kapısına asılan ilanda "Genelevde çalışacak kalifiye eleman aranıyor" ifadeleri yer aldı. Yine haber sitesinin iddiasına göre yazıyı yazan öğrencilere tepki gösteren bina yöneticisi A.U.'yu aynı öğrenciler ailesinin yanında darp etti.

"Genelevde çalışmak üzere kalifiye eleman aranıyor"

  Bakış Haber'de yaşanan olayla ilgili şu bilgiler verildi "Aşağı Soku Mahallesi'nde bulunan bir daireyi kiralayan 3 öğrenci evlerinde 15 kişiye yaklaşan öğrenci arkadaşlarını devamlı olarak misafir etmeye başladı. Yönetici A.U. öğrencileri uyardı. Bu uyarı sonrası BAİBÜ öğrencileri apartman girişine AHLAK DIŞI bazı yazılar astılar. Kağıtların üzerinde, "Genel evde çalışmak üzere kalifiye eleman aranıyor. Tercihen daire 17 nin genel ev olduğunu bilen şahıslar. 3.000 tl maaş + ev + yemek bizden emek sizden." ve kaldıkları binanın adını yazarak ".........'e veda olarak parti düzenliyoruz. Hepiniz davetlisiniz. Alkol sınırsız.(Bira) Okey, Batak ve poker olacaktır. Dileyen dansöz getirebilir. Tarih yarın 25.05.2019 saat 20:00 - 04:00 arası. Giriş ücreti 30 tl" şeklinde yazdılar.

  BOLULU DEĞİL MİSİNİZ? HEPİNİZ AYNISINIZ

  Bu çirkin yazılar sonra da başka bir kağıda harçlık ve fitre için kimsenin kapılarını çalmadıklarını belirterek "BOLULU DEĞİL MİSİNİZ. Hepiniz aynısınız" şeklinde Bolu halkına hakaret içeren bir yazı daha astılar. Bina girişinde çirkin yazıları gören yönetici A.U., öğrencileri çağırarak yaptıklarının yanlış olduğunu söyledi. Kiracı olan fakat İsmi öğrenilemeyen Rizeli bir öğrenci yönetici A.U.'yu eşi ve çocuğunun yanında darp etmeye başladı. Gürültüyü duyan diğer kiracı BAİBÜ öğrencileri ve arkadaşları da inerek yönetici A.U.'yu kalabalık şekilde darp etmeye devam ettiler. Komşuların araya girmesi ile öğrencilerin saldırısı durduruldu. Yönetici A.U. kendisini darp eden öğrencilerden şikayetçi oldu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.