Gündem

Doğanay'dan bayram mesajı

3 Haziran 2019 . 11:24

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, ramazan bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Doğanay'dan bayram mesajı

  Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Bayramlar, birlik ve beraberliğin daha da yoğunlaştığı, paylaşma ve hoşgörünün en güzel yaşandığı günlerdir. İnsanlara erdem ve olgunluk kazandıran, sevgi, hoşgörü, sabır ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı ramazan ayının sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Bütün İslam âlemi olarak beklediğimiz ramazan bayramı, sevgi, kardeşlik ve barışın yoğun olarak yaşandığı, paylaşma ve hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerdir. Bu özel günlerde, sevdiklerimizle vakit geçirmek, büyüklerimizi, kimsesiz ve muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret etmek, ebediyete intikal eden yakınlarımızı yâd etmek, aramızdaki kırgınlıkları gidermek, kardeşlik duygularını pekiştirmek, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin sosyal barışını sağlamak ve daha müreffeh yarınlara ulaşmamız için bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

  Ramazan bayramının Türkiye'ye, millete ve tüm İslam âlemine huzur, barış, refah getirmesini diliyor, bu duygularla tüm hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin bayramını kutluyorum.

  Yine, gerek milletimizin huzur ve selameti için vatan topraklarında, barış ve istikrarı korumak için yurt içi ve yurt dışında fedakârca görev yapan bütün asker ve polislerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Gazilerimize Rabbimden acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.