Gündem

CHP tek vücut

7 Haziran 2019 . 07:34

CHP'nin bayramlaşma törenine parti yöneticileri ve yüzlerce partili katıldı. Törende parti içinde bütünlüğü gösteren fotoğraflar gözden kaçmadı.

CHP tek vücut

  CHP Bolu parti teşkilatı bayramlaşma törenini bayramın ikinci günü İzzet Baysal Caddesi'nde faaliyet gösteren bir kafede gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine CHP İl Başkanı Kazım Karsu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen ile yüzlerce partili ve vatandaşlar katıldı.

  "YANLIŞ YAPIYORSUN DEMEKTEN" İMTİNA ETMEYİN

  Belediye Başkanı Tanju Özcan bayramlaşma töreninde yapıcı eleştirilere ve hatalara karşı uyarılara açık olduğunu söyledi. Özcan "Siz beni yapıcı olarak uyarırsanız, biz bu yanlışların bir kısmını yapmamış oluruz. Uyarılarınızın bir tanesini bile dinlesem az yanlış yaparım. O yüzden hiç çekinmeden şunu yanlış yapıyorsun demekten imtina etmeyin.” dedi.

  ELEŞTİRENLER SEVENLER BİR ARADA

  Yüzlerce partili arasında daha önce Tanju Özcan'ı sert dille eleştiren kişilerin katılımı da gözden kaçmadı. Bayramlaşma töreninde ortaya çıkan fotoğraflar parti içinde bütünlüğün sağlandığını ve parti içi küslüklerin sona erdiğini gösterdi.  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.