Gündem

"Yok öyle yağma"

7 Haziran 2019 . 08:55

CHP'nin gerçekleştirdiği bayramlaşma töreninde konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Gölcükle ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Özcan boşa giden 8 Milyon TL için "Yok öyle yağma" dedi.

"Yok öyle yağma"

  Gölcük'te yapılan ve mahkeme kararını bekleyen konukevi ve bungalovlarla ilgili yapılaşma kararının mahkeme tarafından iptalinden sonra Tanju Özcan'dan beklenen açıklama geldi. Özcan çöpe giden 8 Milyon TL için gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi. Özcan boşa giden paranın hesabını sorumlu kişilerden mutlaka soracaklarını söyledi.

  SUÇ İŞLEDİLER

  Yüzlerce partilin katılımıyla gerçekleşene törende konuşan ve Köroğlu Gazetesi Fatih Yalınız'ın haberinde yer alan ifadelerinde Özcan şunları söyledi "Ben milletvekilliği görevini yaparken, belediyenin o ihalesine açıkça müdahalede bulundum. Sonrasında dava açıldı. Bu davayı açan davacılar, davayı kazandı. Zaten kazanmadan önce de yürütmeyi durdurma kararı verilmişti. Ama eski belediye yönetimi, yürütmeyi durdurma kararına rağmen suç işleyerek devam etmiş ve bunları %98 oranında bitirmiş. Yapılmış, yaklaşık 8 milyon TL de para harcanmış. Şimdi biz bu mahkeme kararını yerine getireceğiz. Daha önce verdiğimiz sözün gereği olarak. Gölcük’ü büyük bir kıskançlıkla korumaya devam edeceğiz, çoluğumuza, çocuğumuza, bizden sonraki nesillere doğal olarak bırakacağız. Mahkemenin kararına da itiraz falan etmeyeceğiz. Ama orada haksız, hukuksuz, mahkeme kararına rağmen harcanmış olan paralarla ilgili de hesabını da soracağız, bu da bizim boynumuzun borcu yok öyle yağma.” diye konuştu.

  • MUSTAFAZKESER8 Haziran 2019 . 10:33

   evet bu doğa katliamı kararında imzası bulunanlar zamanın bakanı dahil mutlaka cezalarını komooyu na açık vaziyette ödemeliler, gelecek nesillere, ve idarecilere örnek olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.