Gündem

Kullanmak nasip olmasın

12 Haziran 2019 . 07:38

Ak Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, çeşitli suçlara maruz kalarak mağdur olan çocuklar için Bolu’da Çocuk İzlem Merkezi kurulacağını belirtti.

Kullanmak nasip olmasın

  Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’nün yaptığı ortak açıklamada, Bolu’ya sağlık alanında yeni yatırımların geleceği müjdelenerek , “Suçlara maruz kalarak mağdur olan çocukların tekrar tekrar mağdur edilmemesinin amaçlandığı, bu sebeple her türlü işlemlerinin tek merkezden yapılacağı ve Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet verecek olan Çocuk İzlem Merkezi’nin (ÇİM) Bolu ilinde faaliyete geçmek üzere onaylarının alındığını, yapımının başlandığını ve bu merkez sayesinde çocukların mağduriyetlerinin en aza indirileceği” ifadelerine yer verildi.

  1 MİLYON 200 BİN TL ÖDENEK KAZANDIRILDI

  Ak Parti Bolu Milletvekillerinin açıklamasında ayrıca, Çocuk İzlem Merkezi’nin yanı sıra ilimizde İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yeni bir anjio ünitesinin de girişimleri sonucunda kurulduğunu hatırlatılarak; “Hükümetimizle beraber yatırımlarımız hız kaybetmeden devam ediyor. Yaptığımız çalışmalar neticesinde ilimizdeki tıbbi malzeme ve yatırımların tümü için ilimize yaklaşık 1.200.000 TL ödenek kazandırıldı. Bu sayede vatandaşımız için sağlık alanında pek çok gelişmeye imza atmaya devam edeceğiz” denildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.