Gündem

"İYİ PARTİ adını ağzına alırken destur çek"

29 Haziran 2019 . 10:02

İyi Parti önceki dönem İl Başkanı ve milletvekili adayı Mehmet Aydın, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş’a verdiği cevabı eleştirdi. Aydın, Doğanay'a “İYİ PARTİ adını ağzını alırken destur çek ” dedi.

"İYİ PARTİ adını ağzına alırken destur çek"

  İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ile Ak Parti il Başkanı Nurettin Doğanay arasında süren siyasi tartışmaya İYİ Parti önceki dönem il başkanı Mehmet Aydın'da katıldı. Aydın Örnekbaş'ı desteklediği açıklamasında Doğanay'a " İYİ PARTİ adını ağzını alırken destur çek" dedi.

  PARTİ MENSUPLARIMIZ VATANINI MİLLETİNİ SEVEN BİRER TÜRK MİLLİYETÇİSİDİR

  Aydın yaptığı açıklamada, “AKP Bolu il başkanı Nurettin Doğanay! Öncelikle siyasi savrulmayı 15 yıldır iktidarda ki partinizde gördük. 2002 yılında çıkardığınız milli görüş kimliğinizden sonra fetö atleti giydiniz daha sonra onun üzerine çözüm sürecinde PKK gömleği giydiniz. Baktınız ki bir süre sonra koktunuz leş gibi oldunuz 15 Temmuz’daki hain kalkışmadan sonra Türk Milliyetçiliği sabunuyla kendinizi kırklamaya kalktınız. Lakin üzerinize yapışan Fetö ve PKK kiri Orhun nehrinde 40 gün yıkansanız temizlenmez. Başta İYİ PARTİ Bolu il başkanımız Sn. Ahmet Örnekbaş olmak üzere tüm parti mensuplarımız Vatanını Milletini seven birer Türk Milliyetçisidir. İYİ PARTİ 'nin temelini ülkü adabı almış neferler atmıştır. Bizim partimizde fetö terör örgütünü öven ne bir yöneticisi ne de bir üyesi olmuştur. Fetöcü ve PKK lı görmek istiyorsan önce sağına sonra soluna bak. İYİ PARTİ adını ağzını alırken destur çek” ifadelerini kullandı

  • Adnanbey29 Haziran 2019 . 20:21

   Bence birilerinin de Vatan ve Milliyetçilik kelimelerini kullanırken destur çekmesi lazım.
   %100

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.