Gündem

Toplantı iptal edildi, tartışma bitmedi

2 Temmuz 2019 . 17:20

Bolu tarihi bir belediye meclis toplantısına tanık olacaktı ama olmadı Hükümet Meydanı’nda yapılacak belediye meclis toplantısı iptal edildi. Toplantı iptal edildi ama CHP’lilerle Ak Partililerin sosyal medyada kavgası bitmedi.

Toplantı iptal edildi, tartışma bitmedi

  Bolu Belediye Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda Temmuz ayının belediye meclis toplantısının ilk oturumunun Hükümet Meydanı’nda yapılmasına karar verildi. Toplantı haberi yayılır yayılmaz sosyal medyada yapılacak toplantıyla ilgili tartışmalar başladı. Bolu Belediye Başkanlığı tarafından yapılan mesajlı bilgilendirmede, toplantının Bolu Valiliği tarafından güvenlik gerekçesiyle ortaya çıkabilecek bir zafiyet ortamının oluşabileceği ihtimali üzerine iptal edildiği ve toplantının rutin toplantı düzeninde belediye meclis salonunda yapılacağı bilgisi telefon mesajıyla meclis üyelerine bildirildi.

  BANDAKÇIOĞLU VE BALABAN’DA TARTIŞMAYA KATILAN İSİMLER OLDU

  Toplantının iptali hakkında yapılan ve sosyal medyada paylaşılan gazete haberlerine Ak Partililerle CHP’liler ararsında yorum kavgası damga vurdu. Takip Gazetesinin haberi altına Ak Partililerin “Şov” olarak gördüğü toplantı hakkında ki yorumlara CHP’liler cevap verdi. Yaşanan tartışmada CHP Belediye Meclis Üyesi Cumhur Bandakçıoğlu ve Ak Parti Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Burak Balaban’ın yorumları dikkat çekti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.