Gündem

Özdemir başkan yardımcısı oldu

3 Temmuz 2019 . 17:34

Bolu Belediyesinde başkan yardımcılığı için beklenen atama gerçekleşti. Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın siyasi hayatında yıllardır yol arkadaşı olan gazeteci Rasim Özdemir, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının onayıyla başkan yardımcılığı görevine atandı. Özdemir, başkan yardımcılığının yanı sıra, Tanju Özcan ve Bolu Belediyesinin basın sözcülüğü görevlerini yürütecek.

Özdemir başkan yardımcısı oldu

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, siyasi hayatında ve girdiği bütün seçimlerde en yakınında bulunan Köroğlu Televizyonu, Köroğlu Gazetesi'nin Genel Müdürü ve www.boludabolu.com internet portalının sahibi Rasim Özdemir'i başkan yardımcısı olarak atadı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının onayıyla gerçekleşen atama sonrasında Razim Özdemir, kısa süre sonra görevine başlayacak.

  İKİNCİ ADAM OLUYOR

  Rasim Özdemir, Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın en yakınındaki isim olmaya devam edecek. Özdemir, hem Özcan'ın hem de belediyenin basın sözcülüğünün yanı sıra belediyede ikinci adam konumunda yerini alacak.  Tv Bolu ailesi olarak kendisine görevinde başarılar diliyoruz.

  RASİM ÖZDEMİR KİMDİR?

  1979 Bolu doğumlu. Göynük İlk ve Orta Okulu, Bolu İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü mezunu (1997), Açıköğretim öğrencisi. 1997 yılından beri Bolu Köroğlu TV Haber Müdürü. Evli ve 2 çocuk babası.

  Bulunduğu görevler: Köroğlu Gazetesi idari kurucusu, Köroğlu Televizyonu Genel Müdürlüğü CHP Bolu Belediye Meclis Üyeliği (2004-2009), Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeliği (2007-2009), Bolu Gazeteciler Cemiyeti Üst Kurul Delegesi, Boluspor Yönetim Kurulu Üyesi

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.