Gündem

Manzarayı gören ev sahibi kiracıları evden attı

4 Temmuz 2019 . 09:55

TLC televizyonunda yayınlanan “Temizlik Avcıları” programı geçtiğimiz haftalarda Bolu'da bir öğrenci evine konuk oldu. Üniversite öğrencileri evlerinin pisliğiyle dikkat çekerken, ev sahibinin programı izlemesi sonucu evden kovuldu.

Manzarayı gören ev sahibi kiracıları evden attı

  Geçtiğimiz günlerde TLC televizyonunda yayınlanan Temizlik Avcıları programı, Bolu’da üniversite okuyan 5 gencin evine konuk oldu. Evdeki pis görüntünün videosu kısa sürede sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’de yayılmaya başladı. Video Türkiye’de fenomen hale gelince üniversitelilerin başına gelmeyen kalmadı. Programı izleyen ev sahibi önce gençlerden hesap sordu, ardından da evden çıkarttı. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencisi 5 genç, ev sahibinin isteği üzerine evden çıkmak zorunda kalırken yeni bir ev aramaya başladı. Ancak kaldıkları evin pis görüntüsü herkes tarafından izlenince ev sahipleri, öğrencilere ev vermek istemedi. Öğrenciler yaşadıkları şehirde kaldı.

  TANJU ÖZCAN’A SESLENDİLER

  BAİBÜ öğrencisi üniversiteliler, Show TV’nin haber bültenine konu oldu. Yayınlanan program sonrası başlarına geleni anlatan üniversiteliler yaz okulunun başladığını, ancak kalacak ev bulamadıkları için Bolu’ya gelemediklerini söylediler. Üniversiteliler ayrıca Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a da bir çağrıda bulunarak kendilerine ev için kefil olmaları halinde bu durumun bir daha yaşanmaması için söz verdiler.

  Haber: Özgür Bolu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.