Gündem

Partizanlık yapma!

10 Temmuz 2019 . 11:52

Ak Parti Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Burak Balaban, Bolu Belediyesi'nde görev yerleri değiştirilen birim müdürleri hakkında açıklama yaptı. Balaban, Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı seçilirken verdiği hiç bir sözü tutmamakla ve parti ayrımı yapmakla eleştirdi.

Partizanlık yapma!

  Belediye Başkanı Tanju Özcan'a çağrıda bulunan Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Burak Balaban şu ifadeleri kullandı;

  VARLIĞINI ŞOVLARLA SÜRDÜRMÜŞTÜR

  İktidar olmaya, seçim kazanmaya yıllardır aç olan bu zihniyet sandıktan çıkmak için olmadık vaatler ve sözler vermekten kaçınmamıştır. Belediye başkanlığı koltuğuna oturmadan önce vatandaşımıza mavi boncuk dağıtan, Bolu seçmenine olmayacak vaatlerde bulunan, yetmedi imzalı belge ile belediye çalışanlarından oy dilenen Tanju Özcan'ın gerçek yüzü her geçen gün biraz daha ortaya çıkmaktadır. Özcan 31 Mart yerel seçimlerini kazanmak için meydanlarda insanımıza söz vermiş, lakin bu güne kadar attığı adımların hiçbirinde verdiği söze uymamıştır. Göreve geldiği günden bu yana geçmiş yönetimin sözde bir takım yanlış ve eksiklerini dile getirerek beslenmiş ve varlığını bu türlü şovlarla sürdürmüştür.  Özcan, bu güne kadar somut elle tutulur hiç bir işin altına imza atmamıştır.

  GEL ATTIĞIN BU YANLIŞ ADIMDAN DÖN

  Özcan, şimdi ise bütün bunların ötesinde belediyede görevini hakkıyla sürdürmeye çalışan personelin üzerinde siyasi sürgün politikasını hayata geçirmeye başlamıştır. Belediye birimlerinde Özcan tarafından görev kıyımı yapılmaktadır. Buradan alınan bu yanlış karardan dönmesi için Özcan'a sesleniyorum. Belediyede verimli çalışan, fayda sağlayan personele dokunma. Seçim sonrası meydana inip vatandaşın gözünü boyamak için kutsal kitabımız yol göstericimiz Kuran-ı Kerim ve bayrağımızı 3’er kez öptükten sonra elini Kuran-ı Kerim’e basarak, “Bolu Belediye Başkanı olarak, Bolumuzu tarafsız bir şekilde, kimseyi ayırmadan ve kimseyi kayırmadan gece gündüz çalışarak, istişareyi öne çıkararak, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyup, kollayarak, harama el uzatmadan, hukukun üstünlüğüne ve Cumhuriyet değerlerine bağlı kalarak, kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ayrılmayarak yöneteceğime Allah’ım ve namusum üzerine yemin ediyorum.” diyerek verdiğin sözü tut. Bu güne kadar parti ve görüş ayırt etmeksizin bağlı bulundukları birimde başarı gösteren belediye personeline sırf  particilik oynamak için kıyma, partizanlık yapma. Birim müdür atamalarını kendine yakınlık uzaklık ilişkisi üzerine kurma. Liyakat ve görevini hakkıyla yapan belediyede görevli belediye çalışanlarına dokunma. Gel attığın bu yanlış adımdan dön, Bolu'nun zararına olacak işleri yapma inadından vazgeç!    

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.