Gündem

Kontrol edilen araçların yarısına ceza kesildi!

17 Temmuz 2019 . 07:52

Bolu Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri gündüz saatlerinden gece saatlerine yaptığı trafik kontrollerinde araçların neredeyse yarısına ceza kesildi.

Kontrol edilen araçların yarısına ceza kesildi!

  Bolu'da vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik ekipleri denetimlerini sürdürmeye devam ediyor.

  RAKAMLARA BAK!

  Trafik ekiplerince Saat 20:30 23:30 saatleri arasında 3 ayrı noktada yapılan alkol uygulamasında toplam da 45 araç ve sürücüsü kontrol edildi. 10 araç sürücüsüne alkollü araç kullanmaktan, 7 araç sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmaktan, 2 araç sürücüsüne sigortasız araç kullanmaktan ve 2 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan ve diğer muhtelif maddelerden toplamda 29.367 TL idari para cezası uygulanmış ve 3 adet araç otoparka gönderilmiştir. Gün içerisinde emniyet kemeri cep telefonu ve Dönel kavşak uygulamasında 35 adet araç ve sürücü kontrol edilmiş olup 10 Araca emniyet kemeri takmamaktan 2 adet araç sürücüsüne cep telefonu ile konuşmaktan 2 adet araç sürücüsüne  ön cam filmi takmaktan ve diğer muhtelif maddelerden toplamda 2.457 TL idari para cezası uygulanmıştır .

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.