Gündem

"BRAVO BAŞKAN!"

9 Ağustos 2019 . 09:19

Bolu Belediyesi tarafından başlatılan ve ilk kez Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyeleriyle start alan ‘Bir kere yerden çöp alan bir daha yere çöp atmaz’ kampanyası belediyede görev yapan personelle devam etti. Başkan Tanju Özcan'ın kampanya sırasında belediye personeli ve çalışan işçilerle yakın diyaloğu dikkatlerden kaçmadı. Etkinlik sonunda Başkan Özcan'ın oyun havası eşliğinde göbek atarak personeli ile keyifli anlar yaşamasına tanık olan vatandaşlar "Bravo başkan" dedi.

"BRAVO BAŞKAN!"

  Bolu Belediyesi bünyesinde görev yapan yaklaşık bin personelin katıldığı etkinlikte personel kentin sokaklarında farkındalık oluşturmak için çöp topladı. "Bolu'ya toz kondurmayız" adı altında yapılan etkinlikte Başkan Özcan personeliyle çöp topladı. Etkinliğin ardından Karaçayır'da bir araya gelen yüzlerce personel müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

  PERSONELİNDEN HELALLİK İSTEDİ

  Oyun havaları eşliğinde oynayan personele Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da eşlik etti. Personeline teşekkür eden Özcan, kendilerine bu projede destek veren çalışanlarından helallikte isteyerek bayramlarını kutladı.  Özcan, "Şehrin güneyi tamam, kuzeyide bayram sonrasına bıraktık"  sözleri gülüşmelere neden oldu. Başkan Tanju Özcan, ayrıca çöp toplarken çekilen tüm fotoğrafların, 'Bolu'ya toz kondurmayız' etiketi ve başlığı ile paylaşmalarını, bu projenin hem Bolu'ya hem de tüm Türkiye'ye örnek olacağını belirtti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.