Gündem

BALABAN NE CEVAP VERECEK?

3 Eylül 2019 . 08:32

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Ak Parti Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Burak Balaban arasında sözlü tartışma sürüyor. Bu akşam gerçekleşecek meclis toplantısında ikili arasında nasıl bir diyaloğun yaşanacağı merak ediliyor.

BALABAN NE CEVAP VERECEK?

  HABER: ZEKERİYA ERCİVAN

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Ak parti Grup Başkanvekili Burak Balaban arasında süren tartışma farklı bir boyut kazanmıştı. Karadere Suları İçmesuyu Projesi ile ilgili Tanju Özcan tarafından yapılan açıklamada gerekli ödeneğin Fatih Metin tarafından engellendiğini iddia etmişti. Özcan’ın yaptığı açıklamaya Balaban’dan cevap gecikmedi. Balaban Özcan’a “Fetih Metin senin emir erin değil!” diyerek cevap vermiş. Özcan’ın iddialarının doğru olmadığını söylemişti.

  NASIL CEVAP VERECEK

  Ağustos ayından itibaren internet ortamında ve sosyal medyada belediye meclis toplantıları  canlı olarak yayınlanmaya başladı. İlk canlı yayının gerçekleştiği toplantıda, Tanju Özcan Burak Balaban’ın açıklamalarına cevap vermiş ve kendisine “Klavye delikanlısı” demişti. Ağustos ayı toplantısına Balaban katılmamıştı. Bu akşam gerçekleşecek Eylül ayı meclis toplantısı ilk oturumunda ikili arasında nasıl bir diyalog yaşanacağı ve Balaban’ın kendisine “Klavye delikanlısı” diyen Özcan’a ne türlü bir cevap vereceği merak ediliyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.