Gündem

BOLU ESKİ VALİLERİ BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

23 Eylül 2019 . 06:45

Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurhan Yılmaz ve Alaaddin Yılmaz çiftinin oğulları Tolgahan Yılmaz hayatını Semra Güder ile birleştirdi.

BOLU ESKİ VALİLERİ BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

  Düzenlenen nikah törenine Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu eski Valileri Ahmet Zahteroğulları ve Ali Serindağ, Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koca yanı sıra sanat, siyaset, spor camiasından birçok tanınmış isimlerinde yer aldığı yaklaşık bin davetli katıldı.

  Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurhan Yılmaz ve Alaaddin Yılmaz çiftinin oğulları Tolgahan Yılmaz ile Emine ve Hasan Güder çiftinin kızları Semra Güder 22 Eylül (Cumartesi) günü Koru Hotels & Spa Convention’da gerçekleştirilen nikâh töreni ile dünya evine girdi.

  Çiftin nikah şahitliğini yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit,  nikah töreni sonrasında mutlu çifte evlilik cüzdanlarını teslim etti ve çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek,Güder ve Yılmaz ailelerini tebrik etti.

  Kıyılan nikah sonrası dünya evine giren Semra-Tolgahan çiftinin mutlulukları gözlerinden okundu. Davetliler nikah töreni sonrasında verilen kokteyl ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi. TvBolu ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.