Gündem

Bolu'nun başarılı müdürü İYİ'ler kadrosunda

26 Eylül 2019 . 15:28

İYİ Parti Bolu teşkilatı giderek büyümede devam ediyor. PTT’de görev yaptığı süre içerisinde vatandaşın saygısını kazanan kurum müdürü Hasan Bınar İYİ Parti kadrosuna katıldı.

Bolu'nun başarılı müdürü İYİ'ler kadrosunda

  “Topuklu Efe” lakabıyla gönüllere taht kuran İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in hem şahsına hem de İYİ Parti’nin ülke genelinde sürdürdüğü doğru ve iyi siyaset anlayışına teveccüh her geçen gün artıyor. İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş öncülüğünde parti teşkilatları saha taramalarına ve ziyaretlere devam ediyor.

  İYİ’LER BÜYÜYOR

  Parti içi istişare toplantılarının yapıldığı partililerin mevcut gidişat üzerine fikir ve önerilerini sunduğu son toplantıda Bolu’nun başarılı kurum yöneticilerinden ve uzun yıllar PTT’de müdürlük görevini sürdüren Hasan Bınar İYİ Parti kadrosuna katıldı. Bınar’ın parti rozetini Bolu Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Yılmaz taktı. Rozet törenine İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ,İlçe Başkanı Murat Güler, Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen ve Bolu Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Yılmaz katıldı. Bınar’ın parti kadrosuna katılımı için destek sağlayan İYİ Parti il Başkan yardımcısı Ümit Kabasakal’a teşekkür edildi. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.