Gündem

VALİ ÜMİT'TEN BGC'YE ZİYARET

1 Kasım 2019 . 10:09

Bolu Valisi Ahmet Ümit, kongrede güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

VALİ ÜMİT'TEN BGC'YE ZİYARET

  Vali Ümit, Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin Eylül ayında yapılan kongresinde delegelerin oylarıyla tekrar başkan seçilen Bülent Velioğlu ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Başkan Velioğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Ümit, gazetecilerle sohbet etti. 
  Kentte görev yapan gazetecilerinde katıldığı ziyarette konuşan Vali Ümit, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlanması için kurumlarla birlikte işbirliği içerisinde çalıştıklarını vurguladı. Vali Ümit. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın kentte coşku ve sevinçle kutlanmasının kendisini de mutlu ettiğini söyledi.
  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın son yıllardaki kutlamalara göre daha coşkulu olduğuna dikkat çekerek, başta Vali Ümit olmak üzere kutlamalar için emekleri geçen kurumlara teşekkür etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.