Yazarlar

BOLU "Kariyer Günleri Konferansı"ndan...

Mustafa Cop

BOLU "Kariyer Günleri Konferansı"ndan...

  Bolu Genç İşadamları Derneği’nin (BOGİAD) öncülüğünde “BAİBÜ” nün ev sahipliğinde 26 Şubat 2019 “SALI” günü saat 15.00’da düzenlenen “KONFERANS”ın çok kıymetli profesyonel eğitimcileri İSTANBUL “3. Göz Danışmanlık” (Ekonomi Danışmanlığı/ Yönetim Danışmanlığı/ Finans Danışmanlığı) firmasından; ünlü danışmanlar, Ankara Üniversitesi SBF mezunu, tecrübeli “İKTİSATÇI”lar,  yöneticiler  “HİKMET BAYDAR” ve “MEHMET ALİ GÜNAY” Beyler idi. ”ORADAYDIK”...

  Siyasilerin çok büyük ilgi gösterdiği programa esas hedef kitle oldukları anlaşılan gençler, öğrenciler çok büyük ilgi göstermedi nedense. Sizce?

  “MAVİ SALON” un tüm koltukları “BOLUNUN FATİHİ” nin “özel” olarak bir ajansa hazırlattığı  “gençlik broşürleri” ile donatılmıştı.

  Önce “TANJU” Bey sonra “FATİH” Bey selamlama konuşmalarını yaptılar. İlgi yoktu. Ve gittiler.

   Her iki “İTTİFAK” da oradaydı. ”Ak Parti” liler... ”MHP” liler... ”CHP” liler... ”İYİ PARTİ” liler...

  Neler öğrendiniz? Beyler... Hanımlar... ”SİYASİLER”...

  “KONFERANS” ın, faaliyetin asıl konusu “EKONOMİ VE ŞİRKETLER” olarak belirlenmiş.

  “Konuşmacılar”ın önceden ilan edilen konuları mı?

   İlk konuşmacı ”M. Ali GÜNAY” Bey ”Şirketler Kredibilitesini Arttırmak İçin Ne Yapmalı?”... ”HİKMET BAYDAR” Bey de ”Makro Ekonomik Gelişmelerin ŞİRKETLERİN ÜZERİNDEKİ ETKİSİ ve ALINMASI GEREKEN TEDBİRLER“ konularını haziruna anlatmak için gelmişler. Değil mi? Netice?

  “MARİFET İLTİFATA TABİDİR”...

  Bu çok önemli 2 konunun da  “ŞİRKETLER” in patronlarının, çalışanlarının en kısa zamanda MEDYAMIZLA BİRLİKTE “ Müsiad” da tekrarlanması Bolu için bir kazanç olacaktır. Belki siyasetimiz için de... Kredibilite çok önemliiiiiii...

  Selam ve “MUHABBETLE” ...

  Saygılarımızla…

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları