Yazarlar

Bolulular "Bando ve Ciğer Festivali"nde mi?

Mustafa Cop

Bolulular "Bando ve Ciğer Festivali"nde mi?

  Bu son “üstün performans”lı haber www.bolu.bel.tr den... ”OKUYORUZ”...

  “26-28 Nisan 2019” tarihleri arasında “Edirne’de Bolu Belediye Bandosu rüzgârı“ esmiş. “BRAVO”... ”Üç gün süren festivalde BOLU BELEDİYE BANDOSU üstün performansıyla tam not“ almış.

  Değil mi dostlar? BELEDİYECİLER...

  “4’ü Türk, 7’si yabancı ülke bandolarının konser verdiği dev festivalde ŞEF GÖKHAN ÇELİKPENÇE yönetimindeki Bolu Belediye Bandosu Türk bandoları ile birlikte aynı anda Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) marşlarını çalarak BİR İLKE İMZA“ atmış. Değil mi?

  İLKLER önemli... Bu yeni dönemde de Bolu’da “KÜLTÜR” ve Sosyal İşler başta olmak üzere; Park ve Bahçelerden, muhtarlıklardan, müdürlüklerden “yeni” ilkler yeni kadrolardan bekleniyor.

  ”Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yaza Hazırlanıyor”... ”Expolife Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Bolu Belediyesi Standına Büyük İlgi”... ”Geleceğin Dünya Kenti Bolu” da “YENİ” Çocuk Meclisi kurulma çalışmaları da başladı.

  Çoğulculukla birlikte kadın ve genç meclislerimizin yanında, pek yakında bu meclis de faaliyete geçiriliyor. “Müdürler” harıl harıl çalışıyor. Koşturuyor. “ORADAYDIK”... Muvaffakiyetler...

  Evet, efendim baharla birlikte “11 MAYIS” ta ve “19 MAYIS” ta Bolu’da yeni etkinlikler de göreceğiz. Belki de yeni konserler farklı sanatçılar organizasyonlar değil mi? Edirne misali mi?

  Evet, ilk kardeş dost şehrimizin “EDİRNE” olacağı belli oldu bile. Bu Şükran günlerinde, festivallerde de Edirne Belediye Bandosu’nun değerli sanatçılarını bekliyoruz değil mi dostlar, Bolulular?

  Selam ve “MUHABBETLE“...

  Bu vesileyle bu yıl 29 gün sürecek “RAMAZAN AYI” nın da Bolu’da güzelliklere ve güzel etkinliklere vesile olmasını da diliyoruz.

  SAYGILARIMIZLA…

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları