Yazarlar

"MUDURNU" ya "YENİ" Turizm Tesisleri mi Geliyor?

Mustafa Cop

"MUDURNU" ya "YENİ" Turizm Tesisleri mi Geliyor?

  ŞİRİN Mudurnu İlçemizin Taşkesti Beldesi’nin “ÇEVRELİ” Köyü hudutlarında tapunun 148 ada, 41, 42, 43 parsel no’sunda kayıtlı taşınmazlar için hazırlanan “TURİZM TESİS” alanı amaçlı nazım imar planı ve uygulama imar planlarının “BOLU İL GENEL MECLİSİ” nde onanması ile ilgili “İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU” nun yedi değerli üyesinin oy birliği ile imzaladığı “RAPOR”;  05 Temmuz 2019 CUMA saat 10.00’daki toplantıda tüm partililerin oy birliği ile meclisten geçti.

  “ORADAYDIK”…

  Konu Türk turizminin kalbinin Mudurnu’da atılabilmesi için körfez ülkeleri fuarlarına da pazarlanmak için götürülmüş çok büyük bir yatırımmış. YAKLAŞIK; İKİ YÜZ MİLYON DOLARLIK BİR YATIRIMMIŞ DEĞİL Mİ DEĞERLİ DOSTLAR?

  Bu kararla üç katlık yapılaşma dört kata çıkarılmış oldu. Yani BOLU İGM üyeleri “CHP” lisinden “AK PARTİLİSİ” ne… İktidarından muhalefetine bu “GROUP” un bölgemize en kısa zamanda büyük istihdam getirebileceği varsayımıyla “DSTEK” olmuş oldu.

  Artık bu grup yöneticilerine de büyük sorumluluk düşüyor.

   BU TURİZİM YATIRIMININ İLİMİZE KAZANDIRILMASI YOLUNDA ÇABALARINI VE SERMAYELERİNİ DE ARTTIRMALARI GEREKİYOR MU DOSTLAR?

  Geçen hafta başlayan büyük ilgi gören “TAŞKESTİ” köyler arası futbol turnuvası bu beldemize renk katarken bu büyük yatırım tüm Bolu’da heyecan uyandırmaz mı?

  GELELİM bu turizm tesisi ile ilgili sosyal medyadan da yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz ayrıntılara. “ PAYLAŞIYORUZ”…

  “KÖRFEZ” li Arap büyük yatırımcılara da aylar öncesinden tanıtılan  “DOĞAL YAŞAM KÖYÜ” bu Çevreli Köyü’ndeki araziler mi dostlar?

  Eğer İstanbul’daki yatırımcı grup en kısa zamanda bu büyük istihdam yaratacak turizm yatırımlarını yerinde Bolu’da da medyamız vasıtasıyla tanıtırsa bizler de daha bilgilenip kamuoyunu aydınlatmak paylaşmak isteriz. ÖNCE BOLU SEVDASIYLA… Değil mi?

  Edindiğimiz haberlere göre bu devasa turizm projesi;

  “Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden Kartalkaya’ya bir buçuk saat uzaklıkta ve MUDURNU’YA yirmi beş dakika uzaklıktaki bu orman içi yatırımı bakalım diğer benzerleri gibi durmadan devam edebilecek mi?

  Saygılarımızla…

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları